VİTRİNİN 7/24 DÜNYAYA AÇIK OLSUN

Dünyanın lider teknoloji ve dijital dış ticaret platformu Alibaba.com’un Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi ve yerel distribütörü E-GLOBER, ihracat hacminizi artırmak, satış ve pazarlama süreçlerinizi iyileştirmek ve güçlendirmek amacıyla, Alibaba.com’un güçlü marka algısı ve uluslararası ticaret deneyiminden faydalanarak, globalleşen B2B e-ticaret ekosisteminde, iş hacminizin ve uluslararası ilişki ve işbirliklerinizin artmasını sağlayacak katma değerli servisler sunmaktadır.

Alibaba.com bugün 240 bölge ve ülkeden ortalama 80 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı, çoklu dil sitelerinde günde 1 milyondan fazla görüntülenme ve 1 satıcı başına 26 alıcı katsayısı ile online B2B ticarette bir dünya lideridir. Küresel alanda gelişmiş ticaret ağı ve geniş ürün ve kurum portföyü ile küresel pazarlarda iş dünyasına büyük uluslararası ticari fırsatları sunan Alibaba.com platformunda yer alan vitrininiz ile tüm dünyada 7 gün 24 saat açık bir mağazaya sahip olacaksınız.

Alibaba.com üyeliğiniz ile şirketiniz “global şirket” ünvanı taşır ve bu ünvan ile ürünlerinizi dünyanın beğenisine sunan vitrininiz tatillerden etkilenmeden 365 gün 7/24 açıktır.

E-GLOBER ekipleri sanal mağazanızın tüm dünyada her an her saat göze çarpan, fark yaratan vitrinlere sahip olması, müşteri trafiği yoğun, ziyaret edilir ve alışveriş yapılır olması için size tüm desteği vermeye hazır.

Siz de hazırsanız,
E-GLOBER Sizi
Uluslararası Ticaretin Lider Platformu Alibaba.com’a Davet Ediyor,

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Hide Buttons