TEK ADIMDA E-İHRACAT YAP!

TEK ADIMDA KÜRESEL DIŞ TİCARET PAZARLARINA ADIM AT

E-GLOBER ile ihracatta daha hızlı, daha az maliyetli, ve daha planlı ticarete merhaba de! Üstelik E-GLOBER ile Alibaba.com güvencesinde B2B e-ticaret ağında güvenirlik ve güvenlik endişen olmadan!

Dünyada 240 bölge ve ülkeden 80 milyon kayıtlı kullanıcısıyla günde 1 milyondan fazla görüntülenme ve 1 satıcıya 26 alıcının düştüğü dünyanın en büyük elektronik B2B ticaret portalı Alibaba.com’un online veritabanı üzerinden sunulan özel fırsatlar ile sınır ötesi pazarlarda kolay, hızlı ve güvenilir alıcı ve tedarikçiler bulmak, dünyanın her yerinden potansiyel müşterileri kolayca hedeflemek, ürün ve hizmetlerini uluslararası arenada sergilemek, güçlü ve güvenilir ticari işbirlikleri kurmak artık bir tık kadar kolay!

E-GLOBER ile E-İhracat Tek Tık Uzağında

E-GLOBER’ın sunduğu özel katma değerli servisler ve çok ayrıcalıklı hizmetler, tüm dış ticaret süreçlerinde konusuna hakim iş ve çözüm ortakları ile dünya pazarlarında hak ettiğin yerlere ulaşmana destek oluyor. E–GLOBER, Alibaba.com kullanıcılarına güvenirliği tescillenmiş olarak online veritabanına akredite olmuş ticari profilleri sunarak, B2B ticaret network ağında güvenlik endişelerini de ortadan kaldırıyor, böylece güvenli ve ileri teknolojilerle donatılmış ortamlarda ticari ilişkiler içine girmeni de garanti altına alıyor.

E-GLOBER ekipleri, küresel pazarlarda var olan tüm fırsatları görmek, bilmek, yeni ticari işbirlikleri yaratmak ve işbirliklerini katlanarak artan iş hacimlerine dönüştürmek için üyelerine gerekli tüm desteği vermeye hazır!

Sen de hazırsan, E-GLOBER Seni TEK ADIMDA Uluslararası Ticaretin Lider Platformu

Alibaba.Com’a Davet Ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Hide Buttons