SATIŞ SONRASI DESTEK HİZMETLERİ

E-GLOBER, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı dünyanın lider elektronik B2B ticaret platformu Alibaba.com’un üyelerine sunduğu satış sonrası destek hizmetlerini bilfiil E-GLOBER uzman kadroları ile yürütmektedir.

Alibaba.com platform üyelik destek hizmetleri E-GLOBER uzman kadroları tarafından tüm üyelere talep edilen her an sunulmakla birlikte, dönem dönem E-GLOBER’ın Alibaba.com destek ekipleri tarafından üyelere platformdaki yenilikler, dönemsel fırsatlar ve özel kampanyalar ile ilgili bilgilendirme amaçlı destek hizmetleri de verilmektedir.

E-GLOBER uzman kadroları, her yeni üye için özel ürün tanıtımını ve eğitimini içeren seminerler düzenlemektedir. Ayrıca üyelerine maksimum fayda sağlamak amacıyla, tüm üyeler için de platformdaki yenilikler ve gelişen ürün özellikleri ile ilgili platformdan ileri seviye faydalanma temalı dönemsel üye buluşmaları da gerçekleştirmektedir.

Alibaba.com platform üyelikleri ile ilgili bilgi almak ve üyelikleriniz ile ilgili her türlü konuda E-GLOBER’ın destek birimleri ile iletişime geçmek için:

Alibaba.com destek hattı için tıklayınız.

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Hide Buttons