E-GLOBER FAALİYETLERİ

E-GLOBER Türkiye’deki yerel işletmelerin gerçek küresel oyunculara dönüşmelerine destek olma vizyonu ile Türkiye’nin elektronik ticaret ve dış ticaret hacmini artırmaya yönelik faaliyetler sunmak hedefiyle kurulmuştur. Bu hedefle, Türk KOBİ’lerinin dünyanın dört bir köşesindeki uluslararası alıcılarla buluşup ticari ilişkilerini geliştirmeleri için Türkiye distribütörü ve temsilcisi olduğu dünya devi elektronik dış ticaret platformu Alibaba.com üzerinden üyelerine büyük fırsatlar yaratan hizmet ve destekleri sunmaktadır. Aynı zamanda, bugünün ihracatçısının ihracat hacmini geliştirmesine destek olacak ve yarının potansiyel ihracatçılarının ihracatçı olma süreçlerinde, her adımlarında, kendilerine destek olacak çok yönlü, katma değerli eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bünyesindeki uzman kadroları ve işbirliğinde bulunduğu iş ve çözüm ortakları ile beraber tasarlayarak sunmaktadır.

E-GLOBER, uzman kadroları ve destek ekipleri ile, öncelikle Alibaba.com platform üyeliklerinin her aşamasında, üyelerine, dünyanın en büyük dış ticaret platformu Alibaba.com’da en etkin şekilde yer alabilme imkanı tanıyacak destek programları vermektedir. Yanısıra, üyelerine, çağın gereği elektronik dış ticaret, elektronik ticaret platform yönetimleri ile dijital dünyanın sunduğu fırsatları kullanarak dünya pazarlarında fark yaratacak metodlara yönelik çeşitli eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

E-GLOBER, bir yandan ülkemizin var olan ihracatçılarının ihracat hacimlerini artırmaya destek olurken, bir yandan da Türkiye’den yepyeni ihracatçılar yaratmayı öncelikli hedefleri arasında görmektedir. Bu doğrultuda, Türk KOBİ’lerinin üretim planlamadan satış sonrasına kadar tüm dış ticaret süreçlerine katkılar sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulabilecek her türlü konuda eğitim, danışmanlık ve profesyonel bilgi ve analiz hizmetlerini de faaliyetleri arasında sunmaktadır.

E-GLOBER, faaliyetleri kapsamında, Alibaba.com platformu üyelik satışı öncesi ve satış sonrası destek hizmetlerinin yanısıra, konularında uzman kadrolar ve E-GLOBER’ın yetkili iş ve çözüm ortakları işbirliğinde dış ticaret dünyasına ve küresel ticaret pazarlarına yönelik profesyonel danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

E-GLOBER, Alibaba.com üyeliğinin sunduğu özel avantajlar ile dış ticaret dünyasında faaliyet gösteren her kuruma küresel pazarlarda katma değer yaratacak çok özel servislerden üyelerinin maksimum seviyelerde faydalanmasını sağlamak hedefiyle özel projelere ve sosyo-kültürel hizmetlere de faaliyetleri arasında yer vermektedir.

E-GLOBER OLARAK, İşimiz İşinizi Kolaylaştırmak!

 

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Hide Buttons