alibaba.com PLATFORM YÖNETİM DESTEK HİZMETLERİ

Alibaba.com Türkiye üyelerinin, 240 bölge ve ülkeden 80 milyon kayıtlı kullanıcıyla iletişimini sağlayan, dünyanın lider küresel elektronik ticaret platformu olan Alibaba.com’u etkili kullanmalarını sağlamak ve üye kurumlara maksimum fayda sağlayarak ülkemizden yepyeni başarı hikayeleri yaratılmasına destek olmak E-GLOBER’ın önemli görevleri arasındadır.

E-GLOBER, teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile yıllardır küresel ticaret pazarının lideri olan Alibaba.com platformunun sahip olduğu bilgi birikimini üyeleri ile paylaşmak ve üyelerinin Alibaba.com platformunu daha etkin ve verimli kullanılabilmesini sağlamak hedefiyle düzenli üye buluşmaları ve uygulamalı eğitim toplantıları düzenlemektedir.

Her Alibaba.com üyesinin platform üzerinde kendine ait dünyaya 7/24 açık vitrini, ürün ve hizmetleri ile markalarını ve kurumunu dünyaya tanıttığı özel bir profili bulunmaktadır. Bu profilin dünyanın gözü önünde bulunması ve ziyareti en kolay vitrin olarak hazırlanarak tüm dünyaya sergilenmesi, en az platform üzerinde yaratılan ticari iletişim ağının ve iş trafiğinin takibi ve yönetimi kadar önemlidir.

E-GLOBER, Alibaba.com Türkiye üyelerinin platform üzerinde sunulan tüm fırsatları ve imkanları en verimli ve maksimum ticari iş hacmine dönüştürecek şekilde kullanabilmeleri için, bünyesinde bulunan uzman kadroları ile üyelerine destek olmakta, platform yönetiminin yanısıra profesyonel olarak profil yönetimi hizmeti isteyen üyelerine de profesyonel çözüm ortakları aracılığı ile ek hizmetler sunmaktadır.

Alibaba.com platform yönetim destek hizmetleri ile ilgili bilgi almak ve profiliniz ile ilgili her türlü konuda E-GLOBER’ın destek birimleri ile iletişime geçmek için:

Alibaba.com destek hattı için tıklayınız.

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Hide Buttons