Alibaba.com PLATFORM ÜYELİKLERİ

E-GLOBER, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı dünyanın lider elektronik B2B ticaret platform Alibaba.com’un üyelerine sunmuş olduğu tüm fırsatlardan en üst düzeyde faydalanabilmesi için; üyelik hakları, ürün özellikleri, platformun teknolojik yetileri ve özellikleri hakkında ve küresel pazarlarda sahip olunan üyelik çeşidi kapsamındaki fırsatların iş hacmine dönüşmesini hızlandıracak tüm sistem teknik özellikleri ile platform üzerinde katlanarak artacak ticari işbirliği ağlarından maksimum faydaya ve ticaret hacmine dönüştürülmesini kolaylaştıracak yöntemler hakkında düzenli olarak bilgilendirme ve üyelik destek hizmetleri sunmaktadır.

Alibaba.com platform üyelik destek hizmetleri E-GLOBER uzman kadroları tarafından tüm üyelere talep edilen her an sunulmakla birlikte, dönem dönem E-GLOBER’ın Alibaba.com destek ekipleri tarafından üyelere platformdaki yenilikler, dönemsel fırsatlar ve özel kampanyalar ile ilgili bilgilendirme amaçlı destek hizmetleri de verilmektedir.

E-GLOBER uzman kadroları, her yeni üye için özel ürün tanıtımını ve eğitimini içeren seminerler düzenlemektedir. Ayrıca üyelerine maksimum fayda sağlamak amacıyla, tüm üyeler için de platformdaki yenilikler ve gelişen ürün özellikleri ile ilgili platformdan ileri seviye faydalanma temalı dönemsel üye buluşmaları da gerçekleştirmektedir.

Alibaba.com platform üyelikleri ile ilgili bilgi almak ve üyelikleriniz ile ilgili her türlü konuda E-GLOBER’ın destek birimleri ile iletişime geçmek için:

Alibaba.com destek hattı için tıklayınız.

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Hide Buttons